O NÁS

BEST AUTO SERVIS

Profil spoločnosti

Firma BEST AUTO SERVIS pôsobí na trhu od roku 1997.

V roku 1997 začala svoju činnosť ako firma zaoberajúca sa len opravou áut a pomohli sme zákazníkom nielen zo Slovenska, ale aj Čiech, Maďarska, Rakúska…

Neskôr sme k svojej základnej činnosti najmä kvôli potrebám zákazníkov pridružili ďalšie činnosti o pneu-servisné, klampiarske služby, predaj, financovanie a leasing áut.

Naše služby

Vypálená žiarovka, výmena oleja alebo kompletná kontrola vozidla? Žiadny problém… Náš kvalifikovaný tím sa rýchlo a kvalitne postará o Vaše auto. Vykonávame všetky mechanické opravy pre všetky typy osobných aj úžitkových vozidiel. Medzi bežné úkony mechanických opráv patrí výmena bŕzd, čapov, riadiacich tyčí, výmena ramien a silentblokov, tlmičov, opravy spojok, prevodoviek, hadíc, opravy chladiacich systémov, výmeny a opravy výfukov, výmeny rozvodov, opravy hláv motora, ich rovnanie, nastavenie ventilov, príprava vozidla na STK a EK, plnenie, oprava a údržba klimatizácií.

Kvalifikovaní mechanici, ktorí milujú autá

Základné služby

Periodické prehliadky vozidiel podľa servisného plánu - opravy poisných udalostí aj s obhliadkou - príprava vozidla na STK - pneuservis komplet - rovnanie diskov kolies - zváranie diskov - servis a pneuservis motocyklov - servis a plnenie klimatizácií - oprava klimatizačných trubiek a hadíc aj priamo na vozidle..

Profil spoločnosti

Víta Vás Best Auto Servis, ktorý bol založený v roku 1997. Našim cieľom je poskytovať zákazníkom kvalitné služby v oblasti servisu a opráv osobných a úžitkových vozidiel.

Predaj vozidiel & Autoservis

Sučianska 10855/20A, 03608 Martin

Pondelok –  Piatok: 8:00 – 17:00

Finančný leasing

Diagnostika

Pneuservis